Pompy

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider

Większość leków do leczenia bólu jest brana doustnie lub w postaci zastrzyków. Istnieją pewne wady to: lek musi przemieszczać się w całej krwi zanim zacznie oddziaływać na nerwów, mózgu i innych części ciała w celu złagodzenia bólu. U niektórych pacjentów, powoduje efekty uboczne, w tym senność, splątanie, zaparcie, nudności i depresji oddechowej. W miarę upływu czasu, jednostka może być oporna na leczenie, wymagając większych dawek z bólem.

Programowalne pompy do podawania banner_flowonix_prometrapump2baclofenu/morfiny, do leczenia bólu nowotworowego.

Prometra to programowalna, implantowalna pompa trzeciej generacji do dokanałowego podawania leku.. Jest nowej klasy pompą nadciśnieniową, w której wykorzystano precyzyjne mikrodawkowanie, w wyniku czego uzyskano najwyższą precyzję dawkowania oraz niezawodność.

System podawania leków Flowonix Prometra jest inny. Lek jest dostarczany bezpośrednio do płynu otaczającego rdzeń kręgowy. Lek jest dostarczany za pomocą pompy, którą wszczepia się podskórnie. Oznacza to, że leczenie może być prowadzone przy zastosowaniu niższych dawek niż w przypadku leków podawanych doustnie.

Dowiedz się więcej przechodząc na odpowiednią stronę:

Warto przeczytać

Flowonix Stimwave